Chtěli byste nové auto? Zkuste změnit to staré s wrap fólií

Pokud se zajímáte o auta, jistě neustále přemýšlíte o tom, jaké vozy byste si chtěli pořídit. Vzhled současného auta dokáže rychle omrzet, i když nás zpočátku může zaujmout, každodenní používání vozu způsobí, že se rychle okouká. Pokud byste chtěli nové auto nebo to současné změnit, máme pro vás zajímavý tip a sice car wrapping. Jde o polepení auta speciální fólií, která zcela změní jeho vzhled. Říká se jí wrap fólie a může mít mnoho podob, vaše auto s ní může vypadat jako vyrobené z karbonových vláken, jako ze zlata, s diamantovým vzhledem atd. Vzhled wrap fólií je naprosto úchvatný a dokonce i u starého vozu lze změnit vzhled tak, že bude váš vůz doslova pastvou pro oči.

Fólie z tatechnix.cz

Vůz s fólií se stane vaší ozdobou, zcela změní svou image a vy už na něj nebudete nahlížet tak, jako dříve. Pokud si myslíte, že fólie dokáže změnit pouze venkovní vzhled vozu, mýlíte se. Wrap fólie lze použít i do interiéru, můžete tak například sladit venkovní i vnitřní vzhled nebo naopak vytvořit zajímavý kontrast, volba je jen na vás. Nejlepší výběr wrap fólií má eshop Tatechnix.cz, který nabízí takové množství designů a provedení fólií, že si zde vybere i ten nejnáročnější motorista. Fólie nabízí za příjemné ceny a navíc mají i řadu výhod.

Jaké mají wrap fólie výhody?

Wrap fólie udělá ze současného vozu zcela jiný vůz a nepřinese vám to žádná omezení, ale naopak jen samé výhody. Pro současný lak se stane fólie skvělou ochranou, která ho ochrání nejen před poškrábáním, ale také zvýší jeho životnost. Když se fólie odstraňují, tak lak nijak nepoškodí a ani zde nezůstávají zbytky lepidla. Fólie jsou samolepící, takže se snadno aplikují. Na jejich povrchu jsou drobné kanálky, které mají za cíl zabránit vzniku nevzhledných bublin při aplikaci fólie. Použít je lze i na části vozu s drobnými záhyby, fólie jsou tedy velmi přizpůsobitelné a nezpůsobují vám omezení v použití. Pokud vás wrap fólie zaujaly, nemusíte se dlouho rozmýšlet, jednoduše objednejte tu, která se vám líbí nejvíce a změňte vzhled vozu tak, aby uchvátil nejen vás, ale i vaše okolí.