Jazykové kurzy online pro začátečníky i pokročilé

Rádi byste si rozšířili svoje obzory tím, že se začnete učit cizí jazyk, ale nechce se vám sedět ve školní lavici? Vyzkoušejte jazykové kurzy online. Že už jste se po nich poohlíželi, ale nabídka je tak široká, že nevíte, který zvolit? Třeba vám pomůže náš tip.

Kvalita a další výhody

Kvalitní výuku s celou řadou výhod nabízí jazyková škola Britannika. Naleznete zde jak výuku angličtiny, tak i dalších světových jazyků. Škola poskytuje kurzy praha online nejen pro výuku individuální, ale také skupinovou, soukromou či firemní. Zapsat se můžete do kurzu zaměřeného všeobecným směrem, konverzačního, obchodního, víkendového, intenzivního nebo do kurzu, který vám pomůže s přípravou ke zkouškám. Škola má v nabídce také jazykové kurzy probíhající v zahraničí a také zajistí i potřebné ubytování.

Pokud si nejste jisti svojí jazykovou úrovní a tápete v tom, jaký kurz vybrat, můžete si na stránkách školy vyzkoušet krátký test, jehož výsledek vám odhalí vaše znalosti a zároveň nabídne kurzy, které budou vašim znalostem odpovídat.

Základní informace o výuce

Během výuky lektoři využívají jednotné metodické přístupy. Lekce vedou tak, aby se v nich střídaly různé aktivity – poslech, mluvený a psaný projev a četba. Součást každé výuky tvoří nejen učebnice, ale také audio a video materiály. Pokud si učebnice nechcete kupovat, máte možnost si je, za vratnou zálohu, zapůjčit. Během první hodiny každý získá podrobné informace o průběhu kurzu a celém výukovém plánu, který je velmi kvalitně připravený. Kromě výuky jazyků získá každý účastník velké množství informací o zemi, jejíž jazyk se rozhodl naučit. Má tak možnost seznámit se s tradicemi a zvyky jednotlivých států.

Průběh výuky

V jednotlivých skupinách se vzdělává maximálně 10 studentů, což lektorovi umožňuje individuální přístup ke každému z nich. U kurzů angličtiny máte možnost, po registraci, stáhnout si zdarma přehled jednotlivých lekcí i slovní zásobu k nim potřebnou. Jestliže z jakéhokoli důvodu nestihnete jakoukoli lekci, můžete si ji, po předchozí domluvě, nahradit v jiné volném kurzu.