Jste se svou pracovní obuví spokojení?

Je vaše chůze v práci lehká a snadná nebo vám občas připadá, že máte těžké nohy a vracíte se z práce celí rozlámaní? Správná obuv pro práci je velmi důležitá. Když máte špatné boty, nikdy se nemůžete cítit příjemně. Není jedno, jaké boty máte, prací strávíte velké množství času a kromě pohodlí má obuv výrazný vliv i na vaše zdraví.

Soustřeďte se na české značky

Jakou pracovní obuv tedy vybrat? V České republice najdeme vysoce kvalitní značku obuvi, která se proslavila svým pohodlím, lehkou chůzí a dlouhou životností. Obuv Prestige možná znáte a pokud ne, měli byste se s ní seznámit. Jde o vysoce kvalitní boty vyráběné na Zlínsku, které oceníte v mnoha profesích, kde jste často na nohou. Chůze v takových botách je velmi příjemná a ještě příjemnější je cenovka těchto bot, která obvykle nepřekračuje tisíc korun. Kompletní sortiment této obuvi si můžete vybírat na Repa.cz, kde ji naleznete v mnoha provedeních a kromě práce je můžete využít i pro sport a volný čas.

Náš tip: Sháníte jako zaměstnavatel kvalitní zdravotnické vybavení a zdravotnické oblečení? Navštivte https://www.infinitemedstyle.com, kde vás vybaví nejen fonendoskopy a stetoskopy, ale také slušivým zdravotnickým oblečením a obuví.

Nejde o jedinou českou obuv, které se vám nabízí, jestliže pracujete na stavbě, v dílně nebo kdekoliv jinde, kde může dojít k poranění nohou, jsou vhodné pevné celokožené boty. Nejlepší poměr ceny a kvality mají boty REPA. Tato celokožená obuv je velmi pohodlná, kvalitní a nabízí se vám v provedení sandál, polobotky i jako kotníková obuv. Pokud musíte pracovat v nepříznivých mokrých podmínkách, měli byste myslet i na kvalitní holínky. Eshop vám nenabídne pouze českou obuv, ale také pracovní rukavice a ochranné pracovní pomůcky, které jsou určené zejména pro svářeče a pro kováře. Udělejte si radost s novou pracovní obuví a uvidíte sami, že se při práci budete rázem cítit lépe.