Nakupujte chytře z pohodlí domova za zvýhodněné ceny

Nebaví vás chodit do obchodů, stát dlouhé fronty a potkávat stovky osob? Pusťte se do nakupování z pohodlí domova. Budete potřebovat jen zařízení s připojením k internetu. Čas, který byste jinak strávili ve frontě v obchodě, můžete využít efektivněji.

Nákup z domova

Do nákupu se totiž můžete díky možnostem internetu pustit také z domova. Nemusíte se stresovat množstvím lidí, ani stáním u fronty. Stačí pár kliknutí a máte objednáno vše, co potřebujete, ať už se jedná o oblečení, jídlo, kosmetiku, doplňky atd.

Výhodná cena

Nakupujte nejen z pohodlí domova, ale také za výhodné ceny. Cashback portál Tipli vám nabízí skvělou možnost, jak nakupovat za výhodné ceny z mnoha různých obchodů. Stačí se na Tipli zaregistrovat a pustit se do nákupů. Vše je navíc zcela zdarma, registrace, nákupy i zaslání peněz zpět na bankovní účet.

Jak to funguje?

Tipli je totiž jakýmsi rozcestníkem, kde si vyberete obchod, ve kterém chcete nakupovat. A samotný nákup už probíhá naprosto stejně, jako kdybyste nakupovali přímo ve vašem oblíbeném obchodě. Cena je vždy stejná. U obchodů je vždy uvedeno, kolik procent z výsledné ceny nákupu následně dostanete zpět. Za nákup vám tedy ještě zaplatí. Nakoupit zde můžete oblečení, obuv, kosmetiku, doplňky, léčiva apod.

Jak je to možné?

Nemusíte se bát, žádný trik v tom není. Internetové obchody platí Tipli za přivádění zákazníků a skvělé je, že se o tuto odměnu následně dělí s vámi.

Vždy informováni

Díky Tipli budete také vždy informováni o nabídce vašich oblíbených obchodů. Najdete zde online letáky, které jsou velmi praktické. Snadno si totiž prohlédnete nabídku supermarketu bez toho, aniž byste měli doma tištěný leták. Navíc se jedná o ekologickou formu, která šetří životní prostředí.