Objevte způsob, jak sledovat všechny oblíbené portály najednou

Máte rádi ten čas, kdy si můžete v klidu číst články, které máte rádi a zajímají vás? Většina z nás toho času tolik nemá a tak si z mnoha zajímavých webů často vybereme jen některé. Přáli byste si vědět o všem důležitém, co vyšlo v oboru, který vás zajímá? Žádný portál nemá kapacitu, aby dokázal informovat o všem, proto mnoho lidí sleduje více webů. Nyní se vám však nabízí možnost sledovat všechny články z mnoha druhů webů najednou.

Sledujte veškerý obsah díky Cerstvezpravy.cz

Cerstvezpravy.cz jsou portálem, který je zaměřený na monitorování kvalitních českých magazínů a zpravodajských serverů. Máte s ním možnost sledovat všechny zajímavé články na jednom místě. Portál však nezobrazuje celé články, protože by byl nepřehledný, zobrazuje jen jejich titulky, které jsou uspořádané podle jednotlivých zdrojů. Je to výhoda, protože se nemusíte přes články zdlouhavě brodit, ale jednoduše si přečtete titulky všech článků, které v aktuální den vyšly. Když vás nějaký z titulků zaujme, jednoduše na něj kliknete a dostanete se tak na celý článek.

Portál Cerstvezpravy.cz je rozdělený podle tématických kategorií, od zpravodajství až po sport, kulturu, ekonomiku a další. Například v sekci se sportem najdete všechny sportovní články, které v daný den vyšly na všech sportovních webech. Už se tak nestane, že by vám nějaké důležité novinky utekly. Jak zřejmě tušíte, pravidelné používání webu vám ušetří velké množství času a objevíte mnohem více zajímavého obsahu než dříve. Na webu si můžete dokonce jednotlivé zdroje přidávat do oblíbených a následně sledovat články z těchto zdrojů ve vaší vlastní sekci „Moje“. Pokud nechcete, aby vám nic důležitého neuniklo, můžete si také nechat zasílat informace o nových článcích přímo na email.