Tiskoviny pro vaši firmu – kde vybrat ty kvalitní?

Hledáte pro svou firmu nebo pro firmu, ve které pracujete dodavatele nebo tiskárnu, která vám zpracuje vše, co se tiskovin týče? Mnohdy máte jasnou představu, jak by měly tiskoviny vypadat, co všechno vlastně do tohoto pojmu patří, co by vám a vaší firmě rozhodně nemělo chybět a co vám v podstatě ve firmě chybět může, protože to zrovna vy osobně nebo pro účely firmy nevyužijete? Najít správnou tiskárnu, která by vám ve všech ohledech pomohla, splnila vaše požadavky a potřeby, nemusí být úplně jednoduché. Vyzkoušejte ABC tiskárnu, která svým širokým portfoliem, profesionálním přístupem umí zapadnout do vašeho konceptu. Co můžete od tiskárny chtít?

Být vidět se samolepkami

Jde o velmi dobrý a viditelný reklamní prvek, který má v mnoha ohledech také svůj praktický účel. Můžete s její pomoci označit zboží, použít jako etikety na lahve, k zabalení zboží, na sklenice a podobně. Mít firemní samolepky není od věci, je to poměrně dobrá investice do reklamy. Najdete samolepky v různých tvarech, barvách a vzhledech.

Bez brožur ani ránu

Každá správná firma by měla mít ve svém držení brožury. Právě s nimi zákazníkovi nejlépe popíšete a ukážete, čím se jako společnost zabýváte, co můžete nejen jim, ale také jejich potenciálním zákazníkům nabídnout, ať už jde o jednotlivý produkt nebo třeba jen službu, která pomůže a posune je dál. Snažíte se o kalkulace tisku brožury, aby byla co nejlepší? ABC tiskárna poskytuje kvalitu za rozumnou cenu.

Umístěte své tiskopisy do desek

Potřebujete ke své prezentaci materiály, které předložíte novým zákazníkům nebo firmě? Určitě potřebujete všechny tiskoviny mít v nějakém boxu, nějakých deskách. Nejlepší pro vás budou firemní desky s chlopněmi, které můžete jednoduše přenášet na jednání, mít v nich všechny tiskoviny. Desky jsou vyráběny na těch nejlepších technologiích, z nejlepších materiálů. Můžete volit mezi matnou či lesklou fólií, takové, jaké budete chtít.