Tonery a náplně do tiskáren

Tiskárny a kopírky jsou dnes běžnou součástí vybavení úřadů, kanceláří, škol a jiných institucí. Pro jejich bezproblémový chod jsou nezbytné tonery. Nakupujte levné tonery, které nabízí firma TonerDepot.cz. Svým zákazníkům dodává alternativní laserové tonery a inkoustové náplně, neboli cartridge. Tato firma nabízí také kompletní sortiment, který se používá v laserových a inkoustových tiskárnách a kopírkách, a to v kvalitě srovnatelné s originálním spotřebním materiálem. O kvalitě produktů firmy TonerDepot.cz svědčí certifikáty SMTC, SIRA Certification a Bureau Veritas.

Další produkty

Uživatelé tiskáren a kopírek, kteří si dokáží vyměnit náplně sami, si mohou u firmy objednat samostatné inkousty, plnící sady a různé komponenty na plnění tonerů. V případě jakýchkoliv nejasností se můžete obrátit o radu a informaci prostřednictvím telefonní linky 245 501 253. Firma distribuuje náplně do tiskáren nejrůznějších značek. Namátkou lze jmenovat značky HP (Hewlett-Packard, Canon, Samsung, Brother, Dell, IBM, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Panasonic, Philips, Ricoh, Sharp, Toshiba, Xerox nebo Epson.

Tiskárny Epson

Pokud máte ve své kanceláři tiskárnu značky Epson, vyberte tonery Epson. Stejně tak cartridge nebo náplň, ale vždy podle typu Vaší tiskárny Epson. V nabídce firmy TonerDepot.cz najdete originální alternativní tonery a náplně do tiskáren prémiové kvality. Pokud byste v nabídce firmy nenašli svůj typ tiskárny Epson, tak zavolejte na shora uvedené telefonní číslo. Firma dokáže ve velmi krátkém čase vámi požadovanou náplň zajistit.

Informace o náplních

Firma TonerDepot.cz nabízí v sortimentu tonerů, náplní a cartridgí do tiskáren tři typy kazet. Jedná se o originální náplně a tonery do tiskáren od oficiálního výrobce tiskárny, alternativní (kompatibilní) a Prémiové tonery a náplně. Alternativní a Prémiové produkty nejsou originální a všechny názvy těchto výrobků slouží pouze ke specifikaci kompatibility.