Uvažujete o pořízení stroje do firmy?

Být v současné době úspěšný, to není nic jednoduchého. Pokud vyrábíte výrobky, je třeba, aby byly konkurenceschopné a to jak kvalitou, tak i cenou. Abyste udrželi krok s dobou, je třeba být inovativní a nebránit se pokroku. Stále více firem uvažuje o nákupu stroje. V některých případech je volba jasná, třeba když chcete cirkulárku, CNC stroj, jeřáb nebo třeba 3D tiskárnu. Co však dělat, když potřebujete specifický stroj na míru?

Specialista na jednoúčelové stroje

Existují stroje pro jeden účel a těm se říká jednoúčelové stroje. Stroj dokáže usnadnit výrobu a často není potřeba celá automatická linka, ale jen jeden spolehlivý pomocník, který danou činnost zajistí. Takový stroj vám navrhne a vyrobí společnost na Konel-Zlín.cz. Specialistům zadáte své požadavky a oni vám podle nich udělají odpovídající stroj. Může jít o stroj, který bude rychle a přesně měřit kvalitu výrobku, dávkovat materiál, navíjet vlákna, třídit materiál, balit výrobky a mnoho dalšího. Není úkol, se kterým by si experti v oboru neporadili.

Vaše současné stroje lze opravit i modernizovat

Máte nějaký stroj porouchaný? Společnost se zabývá také opravami a modernizací strojů. Stroje jsou pro firmy velkou investicí a pořizování nových často nepřipadá v úvahu. Mnohem levnější a efektivnější metodou je modernizace stroje. Stroj může být upraven tak, aby plně vyhovoval požadavkům. Obvykle představuje problém starý a nespolehlivý systém, který lze vyměnit za nový. Mohou se také vyměnit převodovky a variátory za pevné převody a frekvenční měniče. Společnost dokáže opravovat a modernizovat stroje v mnoha oborech a zahrnují také dřevoobráběcí stroje. Vaše stroje mohou získat navíc funkce, které vám ušetří čas i námahu. Navštivte web společnosti a inspirujte se všemi možnostmi, jaké se vám nabízí.