Přijímaček už se bát nemusíte

Základní škola je místem, na které nikdo nikdy nezapomene. Poznáme zde mnoho kamarádů, naučíme se mnoho nových věcí a zažijeme mnoho zábavy. Když se ovšem přiblíží finální devátý ročník, mnoho žáků začne být nervózní. Je totiž potřeba udělat první dospělé rozhodnutí a sice si vybrat, co bychom v životě chtěli dělat.

Výběr oboru je velmi důležitý, protože podle něho se bude vybírat střední škola nebo učiliště. Pokud si zvolíte školu s maturitním oborem, pravděpodobně se nevyhnete přijímacím zkouškám CERMAT nebo jiným. Pro mnoho žáků to znamená velké rozpaky, když jim přijímačky nevyjdou, může se jejich sen rozplynout a jejich život může pokračovat zcela jiným směrem. Vždy se vyplatí se na přijímačky dostatečně dobře připravit.

Výrazně zvýšíte šanci na přijetí

Pokud nechcete jen doufat, že vám vaše snaha při učení vyjde, ale chcete mít jistotu, že se na danou školu skutečně dostanete, je vhodné se obrátit na odborníky na To-das.cz. Jaký je jejich úkol? Perfektně vás na přijímačky připravit, abyste u nich excelovali a nic vás při testech nepřekvapilo. Připraví vám přesnou simulaci CERMAT testů, abyste okusili stejné podmínky a prostředí jako při samotné zkoušce. Nanečisto si tak celé přijímačky vyzkoušíte. Pracovníci firmy se vám budou individuálně věnovat a pomohou vám se všemi úlohami, které nebudete umět.

Bude vám podrobně vysvětleno jejich řešení, takže všechny vaše nedostatky rázem zmizí a tak se zbavíte svých slabin, které by vás mohly potopit. Bude vám předána i správná strategie efektivního psaní testů, aby vás nepřekvapil ani žádný chyták. Příprava na přijímačky podstatně zvýší vaše šance na úspěch. Jde o investici do budoucnosti každého studenta. Firma má perfektní výsledky, 96% žáků bylo přijato alespoň na jednu ze škol, na které se hlásili. Se správnou přípravou za pomoci odborníků zvládnete přijímačky zcela bez stresu a dosáhnete vašeho vytouženého cíle.