Akumulátory přináší mnoho výhod, ale je potřeba je časem vyměnit

Používáte aku nářadí? Aku vrtačky, elektrické kosy, šroubováky a další nářadí, to vše značně usnadňuje práci. Je nepříjemné pro každé nářadí hledat místo v elektrické zásuvce. Když vám překáží kabel, může se vám snadno někde zaseknout, zaháknout a následně si můžete i nepříjemně ublížit. Akumulátory přináší větší svobodu, příjemnější práci a také možnost s aku nářadím pracovat i na místech, kde není zdroj elektrické energie. Akumulátory však nevydrží neustále pracovat, jako když jsou nové. Mají určitou kapacitu a ta se pravidelným používáním snižuje. Je to dáno tím, že kolísá množství iontů lithia a tak zvládnou postupem času pracovat kratší a kratší dobu. Měli byste proto počítat s tím, že je časem vyměníte.

Nové baterie do nářadí

Aku nářadí není levné, většinou ho pořizujeme s vidinou, že nám bude bezproblémově sloužit řadu let. Když vás začne klesající kapacita baterie omezovat a zaznamenáte, že musíte mít baterii stále častěji na nabíječce, je vhodné pořídit novou. Pokud nechcete řešit starosti s tím, kde ji koupit a hledat autorizované servisy, jednoduše se obraťte na eshop Baterie24.cz. Zde najdete za nízké ceny baterie pro většinu značek nářadí.

Velmi žádané jsou především baterie do vrtačky. Snad každý kutil a řemeslník aku vrtačkou disponuje a pokud vás začíná její nízká kapacita omezovat, investujte do nové baterie. Je to podstatně levnější řešení než nákup nového stroje. Akumulátory v eshopu Baterie24.cz jsou kvalitní a vzhledem k ceně si jich můžete pořídit i více. To je velmi výhodné v případě, když používáte své nářadí pravidelně a nechcete čekat, dokud se vám baterie nenabije. S větším množstvím baterií můžete pracovat bez přestávky a stihnete tak více práce. Nalezení vhodné baterie není nic těžkého, v eshopu najdete baterii pro váš stroj podle značky a modelové řady. Následně si ji můžete jednoduše objednat a za nedlouho vám dorazí až domů. Stejně jednoduše zde můžete pořídit i nabíječky.